Se încarca...
Producator: BEBE DOR

Potrivita pentru sticlele cu gat normal. Tetinele BebeDor sunt fabricate din silicon medical pur. Pot fi sterilizate sau fierte. Sterilizati tetina inainte de prima utilizare.

Bebe Dor tetina din silicon rotunda 3-6 luni -302

Indisponibil
SKU92471
EAN8690683003027
OTCNu
BrandBEBE DOR
Scrieti propria recenzie
Numai utilizatorii înregistrați pot adăuga review-uri. Te rugăm să te conectezi sau să îți creezi un cont
Întrebări și răspunsuri despre produs
Fii primul care pune o întrebare
Întrebări și răspunsuri despre produs
Produsul Bebe Dor tetina din silicon rotunda 3-6 luni -302 face parte din categoriile Mama si copilul , Puericultura mica

Imaginile produselor prezentate pe site, forma de prezentare sau ambalajul acestora pot suferi modificari efectuate de producatori, neanunate. Spring Farma face eforturi pentru a mentine informatiile actualizate insa acestea pot avea uneori mici diferente fata de produsele livrate. Va asiguram ca produsele sunt mereu de aceeasi calitate, din surse sigure, direct de la producatori si furnizori autorizati. Va rugam sa ne scrieti pe adresa [email protected] in cazul in care sesizati diferente fata de produsele cu care v-ati obisnuit. In cazul produselor disponibile in culori/modele multilple ce nu pot fi selectate individual va rugam sa lasati un mesaj cu preferinta la plasarea comenzii, insa disponibilitatea in stoc poate varia si nu este garantata.

*Livrarea gratuită la locker NU se aplică produselor OTC și nici celor care, prin natura lor, se pot deteriora.

Produse populare acum
Cana cu tetina de formare Philips Avent, +6 luni, 200 ml, SCF551/03, Philips
Cana cu tetina de formare Philips Avent, +6 luni, 200 ml, SCF551/03, Philips
Rating:
100%
45,90 Lei