
Dischete tonifiante cu PHA si Betula Alba, cu rol in curatarea tenului, ce pot fi utilizate in rutina zilnica, fiind potrivite si pentru tenul sensibil. 
Dischete demachiante cu PHA si Betula Alba, 70 bucati, Mary and May
curata, indeparteaza bland impuritatile
Beneficii Dischete demachiante cu PHA si Betula Alba, Mary and May:
- Indeparteaza bland impuritatile si celulele moarte de la suprafata tenului prin continutul ridicat de gluconolactona, ce are rol hipoalergenic si seva de mesteacan ce ofera hidratare in profunzime, pentru un ten suplu si sanatos.
Ingrediente:
Purified Water, Betula Alba Juice (10%), Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Dipropylene Glycol, Gluconolactone (1%), Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Polyglyceryl-10 Laurate, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-4 Laurate, Butylene Glycol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Allantoin, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Fragrance
Mod de utilizare:
Utilizati dischetele pentru a indeparta cu succes machiajul si impuritatile, prin miscari blande si circulare. Dupa folosire, clatiti cu apa calduta.
| SKU | 119188 |
|---|---|
| EAN | 8809670680992 |
| OTC | Nu |
| Brand | MARY AND MAY |
| Line | Nici unul |
| Tip produs | Dischete |
| Date Producator | YJN Europe s.r.o., Adresa: Stefanikova 849 Zilina 010 01 Slovakia, europedirectzilina@uniza.sk |
| Avertisment | 1) Întrerupeți utilizarea și consultați medicul dacă apar simptome precum iritații sau erupții cutanate la expunerea la soare, în timpul sau după folosirea produsului 2) Nu utilizați pe pielea rănită sau iritată 3) A nu se lăsa la îndemâna copiilor. 4) A se evita contactul cu ochii. În caz de contact cu ochii, clătiți bine cu apă rece din abundență. 5)A se depozita în locuri ferite de lumina directă a soarelui. |













